Отображение единственного товара

Завод Virooka виробляє глушники для всіх моделей автомобілів Газ, а також для інших марок. Купити будь-які запчастини для вихлопної та інших систем машини можна через інтернет-магазин, в якому представлена вся продукція бренду, що реалізується за найнижчими цінами на ринку, зі швидкою доставкою по Києву та можливістю відправки в будь-яке інше місто України.

Виробництво глушників на Газ в Україні.

Глушник на автомобіль Газ є найважливішою складовою вихлопної системи, від якої залежить робота двигуна, відведення відпрацьованих газів, рівень шуму та комфорт керування авто. Випускаються запчастини з якісного листового металопрокату, який обробляється методами гарячої та холодної деформації на спеціальному устаткуванні, з формуванням та гнучким, подальшим електрозварюванням та додатковою обробкою. Нанесення цинкового покриття дозволяє забезпечити додатковий захист від корозії та впливу агресивних середовищ. Глушник на авто Gaz поставляється в зборі і повністю готовий до монтажу та експлуатації у вигляді. Також можна придбати інші елементи системи випуску вихлопних газів від двигунів інжектор і карбюраторних:

  • трубу приймальну;
  • кронштейни;
  • вихлопну трубу;
  • амортизатор;
  • резонатор та інші.

Глушник на авто Газ виготовлений з якісної сталі та відрізняється стійкістю до зносу, хорошими експлуатаційними характеристиками, простою установкою та заміною. Вся продукція сертифікована та проходить приймання відділом технічного контролю та необхідні випробування, надається гарантія якості від виробника.

Покупка та доставка глушників на авто Газ.

Весь асортимент продукції заводу Віроока представлений в електронному каталозі інтернет-магазину, з детальними описами, технічними характеристиками, монтажними схемами, фото та цінами. Оформити заявку на придбання автомобільних глушників та інших запчастин можна через сайт компанії, а також звернувшись до менеджерів відділу продажу. Телефонуйте за одним із зазначених номерів контактних телефонів або пишіть через форму зворотнього зв'язку. Фахівці допоможуть вибрати глушник на двигун інжектор, а також інші деталі для вихлопної та інших систем автомобіля, розкажуть, скільки коштує деталь та як отримати знижку, оформлять замовлення та доставку. Товар реалізується за готівку, а також з оплатою безготівково, з банківських карток або через електронні платіжні системи в інтернеті.

Для замовлень великого обсягу та при довгостроковій співпраці надаються знижки. Відпуск продукції здійснюється з власного складу компанії, а також можливе відправлення в інші міста України. Працюємо з кожним клієнтом індивідуально, враховуємо всі вимоги та побажання.