Отображение единственного товара

Виходячи з того, що глушник досить сильно піддається зносу, то глушник Фав найчастіше і є єдиним способом відновлення нормальної роботи вихлопної системи. Є очевидним той факт, що заміна заводського глушника Фав є універсальним рішенням, оскільки при заміні відбувається заміна пошкодженої частини відповідно на нову. Головною перевагою глушника Faw є можливість заміни вихлопної системи як повністю, так і по частинам, це:
  • Випускний колектор;
  • переднє з'єднання;
  • середнє з'єднання;
  • заднє з'єднання.

Ремонт глушника на Фав.

Існує два основні методи відновлення роботи вихлопної системи. Один із них, це метод відновлення кріплень глушника, що виникає внаслідок ударів або наїзду машини за нерівністю неякісної дороги. Що надалі негативно впливатиме на роботу двигуна. Це найбільш поширена проблема, що стосується поломки автомобіля. Про що ви можете почути характерний звук під час їзди. Поточний звук виникає через удар запчастини до несучого корпусу авто. Другий метод пошкоджених деталей, це зварювання вихлопної системи Фав. Зварювання, очевидно, не дає гарантії на довге використання цієї деталі, якщо порівнювати його з новою, купленою з перевіреного магазину. Рекомендації. Завод виробник рекомендує для більш тривалого терміну експлуатації вашого автомобіля, купити і замінити більш якісними деталями. Виходячи з чого, шанс виникнення поломки стає значно нижчим, а безпека та комфорт для водія та пасажирів значно вищі.

Глушник Faw від компанії Virooka в Україні.

Наші фахівці з компанії «Віроока» допоможуть вам знайти такий вид деталі, який підходить до вашого автомобіля. Оскільки, після звернення до нашого інтернет-магазину, ви зможете купити комплектуючі за тією ціною, яка вас влаштовуватиме. Ми знаходимося в місті Київ, а завдяки нашій системі доставки є можливість замовити комплектуючі в різні куточки України.