Отображение единственного товара

Будь-який автомобільний двигун під час роботи видає шум, який уже давно супроводжує життя всіх великих міст світу. При цьому чим машина більше, тим більше від неї шуму. Навіть під час руху такого невеликого автомобіля, як ГАЗель, у людей у радіусі сотні метрів закладало б вуха, якби не глушник Мак, яким він оснащений.

Глушники Мак (ГАЗель).

Цим чудодійним пристроєм оснащено вихлопну трубу кожного авто у світі. Його конструкція не є нічого складного. Зокрема, глушник мак мало чим відрізняється від інших таких самих пристроїв, до складу яких входять такі елементи:

  • приймальні труби, що йдуть від кожного циліндра;
  • напівжорстка гофрована труба або фланець;
  • пламегасник (резонатор).

Встановлений на автомобіль ГАЗель глушник Мак з'єднаний з циліндрами двигуна окремими трубами, що сходяться в одну. Завдяки системі незалежних патрубків циліндри під час роботи не мають жодного впливу. Напівжорстке гофроване з'єднання, яке прийшло на зміну жорсткому фланцю, значно рідше потребує ремонту.

Пламегасник вихлопної системи Мак.

Найбільш відповідальна деталь глушника – це полум'ягасник. У ньому і відбувається основний процес зниження шуму, який виробляє автомобільний вихлоп. Таким чином, глушник мак для автомобіля ГАЗель є єдиною системою елементів, зібраних разом і поміщених в ємність об'ємом кілька літрів. Оскільки деталі пристрою, при його роботі, постійно перебувають у високотемпературному середовищі, вони досить швидко зношуються та потребують заміни.

У тих випадках, коли йдеться про автомобілі ГАЗель із двигуном, потужність якого не перевищує 100 Квт., завод виробник постачає комплектуючі з нержавіючої сталі покритої алюмінієм. Випробування, яким вони піддаються під час експлуатації, не такі серйозні, в порівнянні з тим, коли машина оснащена потужнішим двигуном. Тоді деталі, з яких комплектується глушник мак, виготовляються із чавуну.

Купити глушник на Газель (Мак) в Україні.

Оскільки ціна на новий автомобіль ГАЗель є однією з найнижчих у своєму класі, немає нічого дивного в тому, що багато представників дрібного та середнього бізнесу України прагнуть її купити. Наш магазин Virooka продає запчастини в Києві та по всій Україні. При цьому ми пропонуємо нашим клієнтам товар найвищої якості.

Вся Україна прагне купити деталі для автомобілів саме у нас. Для цього є ціла низка причин, у тому числі таких, як:

  • завод виробник постачає нм запчастини безпосередньо, минаючи посередників;
  • невисока ціна;
  • швидка доставка купленого товару покупцям, які мешкають у містах Київ та Львів.

Втім, основна маса відвідувачів магазину Віроока проживає за межами міста Київ та заходять до нас через інтернет, тому продаж автомобільних деталей у нас також здійснюється віддалено. По суті, для того, щоб вибрати те, що йому потрібно, людині достатньо переглянути каталог і зробити огляд магазину.