Showing all 7 results

Завод Virooka виготовляє глушник на трактор МТЗ різних моделей: 82, 890, 892, 950, 952 та інших. Компанія має власне виробництво, оснащене сучасним обладнанням, на якому випускаються якісні запчастини, включаючи глушник на трактор МТЗ. Ціна на пропоновану продукцію, яка значно нижча, ніж у аналогів, при порівнянній і вищій якості. Крім того компанія забезпечує швидку доставку по Києву та відправлення товару до інших міст України.

Характеристики.

Виробник Віроока випускає запчастини в асортименті, для виробництва якої використовується нержавіюча сталь та ряд інших марок сталі. Глушник на трактор МТЗ виготовляється відповідно до вимог ГОСТів та ТУ, в яких вказано конструктивні розміри, технологічний регламент, методи контролю якості. Компанія пропонує купити довгий глушник на трактор МТЗ з нержавіючої сталі, а також інші деталі вихлопної системи: приймальні труби, резонатори, каталізатори і т.д. Заготівлі проходять обробку методами холодної та гарячої деформації, з формуванням необхідної конфігурації деталі, подальшим електрозварюванням, нанесенням шару захисного покриття. Вся продукція проходить приймання відділом технічного контролю із проведенням необхідних випробувань та тестів. Переваги глушника на трактор МТЗ від цього виробника:
  • універсальність, підходить для цілого ряду моделей;
  • матеріал: нержавіюча сталь;
  • застосованість: МТЗ-82, МТЗ-890, МТЗ-892, МТЗ-950, МТЗ-952;
  • виготовлений з якісної нержавіючої сталі;
  • додатковий захист від корозії та впливу агресивних середовищ;
  • маса: 7,23 кг;
  • стійкість до термічного впливу та механічного зносу.
Запчастини поставляються у готовому до монтажу та експлуатації вигляді, є всі необхідні сертифікати, надається тривала гарантія від виробника. Забезпечується консультативна підтримка встановлення та заміни.

Купити глушник на трактор МТЗ в Україні.

Купити довгий глушник на трактор МТЗ з доставкою по Києву та Україні можна через сайт компанії-виробника. В електронному каталозі представлений повний асортимент продукції, що випускається, з докладними описами кожної з позицій, зазначенням технічних характеристик, наведені фотографії та ціна. Задати додаткові питання, проконсультуватися та отримати допомогу у виборі запчастин для вихлопної та інших систем трактора МТЗ, можна зателефонувавши за вказаними номерами контактних телефонів або написавши через форму зворотнього зв'язку. Приймаємо оплату готівкою на банківські реквізити через електронні платіжні системи в інтернеті. Відпуск товару здійснюється зі складу підприємства. Можна замовити деталі у роздріб від 1 шт. та оптом у будь-якій кількості. На великих обсягах та при довгостроковій співпраці надаються суттєві знижки.