с. Містки, вул. Центральна, 2
Ми в соц мережах:

Оплата

Однією з головних переваг нашої фірми є зручність оплати за безготівковим та готівковим розрахунком. Клієнти Віроока можуть здійснити оплату банківським переказом або сплатити товар при доставці готівкою. Пропонуємо ознайомитись з короткою інструкцією, як здійснити оплату:
Щоб здійснити замовлення на нашому сайті, натисніть на кнопку «Купити», потім слід заповнити форму, що з’явилася. Необхідно обов’язково вказати Ваше ім’я та номер телефону. За бажанням Ви також можете написати електронну пошту. Після цього з Вами зв’яжеться менеджер Virooka та запитає, яким способом Ви бажаєте оплатити товар.

Банківський переказ — це переказ коштів на розрахунковий рахунок нашої компанії в банку. Якщо Ви оберете оплату за допомогою банківського переказу, наш менеджер розповість, як сплатити вихлопну систему через банк. Якщо Ви бажаєте сплатити товар за безготівкою, будь ласка, повідомте про це менеджеру, і він надішле Вам реквізити.

Оплата при доставці готівкою — Можна замовити доставку товару на Вашу адресу, при цьому заплатити за товар можна кур’єру. Кур’єр прийме від Вас оплату, потім передасть товар та передасть товарний чек. Переваги кур’єрської доставки полягає в тому, що кур’єр виїжджає у зручний для Вас час, день та місце. Як правило, Ви можете замовити кілька найменувань товарів із сайту для вибору та придбання за вказаною Вами адресою. Ви не зобов’язані купувати будь-що, але зобов’язані сплатити за послуги кур’єра за тарифами.

Перед оплатою наші менеджери звірять з Вами товар, щоб у Вас була можливість переконатися, що Ви замовили саме ту деталь, яка підходить під Вашу техніку.

Хочемо нагадати нашим клієнтам, що в момент отримання обов’язково потрібно перевірити товар і цілісність упаковки. Перевіряти товар необхідно лише у присутності співробітника фірми доставки. Якщо товар пошкоджений або чогось не вистачає, Ви маєте можливість відмовитися від товару. Якщо виникла така ситуація, будь ласка, зв’яжіться з нами і ми швидко вирішимо цю проблему.

Детальну інформацію про оплату Ви можете дізнатись безпосередньо у наших консультантів. Для будь-якого запиту інформації про нашу гамму продукції, а також про наявність певного товару або способу доставки, звертайтесь до нас. Усі номери та адреса електронної пошти фірми вказані на сайті.

Фірма Віроока надає всі бухгалтерські документи в рамках чинного законодавства. Якщо у Вас виникнуть питання щодо купівлі чи доставки, будь ласка, зв’яжіться з нами, зателефонувавши або заповнивши форму на сайті. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на питання, що Вас цікавлять. Також Ви можете сконтактуватися з нами у соцмережах.