Отображение единственного товара

Завод-виробник Virooka пропонує купити глушник на автобус Паз, а також інші автозапчастини в асортименті, за найбільш доступними цінами, зі швидкою доставкою по Києву та Україні. Ціна та інші характеристики вказані для кожної позиції в каталозі сайту. Для кожної запчастини є сертифікати та надається гарантія якості від виробника.

Характеристики та ціна на глушник Паз.

Глушник на Пазик виготовляється з якісної вуглецевої сталі, що піддається обробці на спеціальному устаткуванні у суворій відповідності до технологічного регламенту, указного в нормативно-технічній документації. У відповідних ГОСТах і ТУ вказані конструктивні розміри виробів, марки сталі, що застосовуються, види додаткової обробки, методи контролю.

Глушник на Паз поставляється зі складу компанії, у повністю готовому до монтажу та експлуатації вигляді. Характеризується:

  • повною відповідністю стандартам;
  • міцністю;
  • простотою встановлення та заміни на автобус ПАЗ, яку можна виконати на будь-якому СТО;
  • стійкістю до механічного зношування, впливу високих температур, корозії, агресивних середовищ;
  • високим ресурсом та тривалим терміном експлуатації.

Замовлення та доставка глушника на Паз в Україні.

Купити глушник на автобус ПАЗ, виробництва заводу Віроока, можна через сайт компанії-виробника. В електронному каталозі представлений повний асортимент глушників, резонаторів, приймальних труб, патрубків, деталей підвіски та інших авто. Менеджери компанії допоможуть з вибором запчастин, розрахунком кількості та оформленням замовлення. Для консультацій телефонуйте менеджерам одному з вказаних на сайті номерів контактних телефонів, а також можна написати через онлайн чат. Доступні різні варіанти оплати готівкою та за безготівковим розрахунком. Є система знижок для великих обсягів та при довгостроковій співпраці. Забезпечується швидка доставка з власного складу Києвом та усією Україною.