Отображение единственного товара

Вихлопна система будь-якого автомобіля – це простий, але вкрай важливий пристрій. По суті, конструкція - виконує роль органу виділення авто, видаляє відпрацьовані гази з двигуна назовні. Здійснення такої функції допомагає реалізувати кожна з частин вихлопної труби, що складається з наступних основних елементів:

  • Каталізатор;
  • Резонатор;
  • Глушник.

Як і всі автомобілі, вітчизняний UAZ Patriot оснащується такою ж вихлопною системою для відповідності екологічним та технічним нормам.

Але, як показує практика, часто глушник, разом із рештою частин, піддається заміні. Причини можуть бути різні: засмічується каталізатор, потреба в тюнінгу або елементарно, автовласника не влаштовує задня частина авто, який її виготовляє завод.

Наша компанія - завод Віроока.

Наша компанія Virooka вже більше 20 років надає свої послуги з металообробки будь-якого виду, зокрема виготовлення глушників для УАЗ. Багаторічний досвід та висока якість роботи дозволили нам зайняти провідні позиції на ринку України в даній сфері.

У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент глушників, які наша команда виготовляє спеціально для вашого УАЗ. Ми зробимо вам автомобільний "вихлоп", будь-якої складності на замовлення, в тому числі і за вашими кресленнями. Крім того, “Віроока” ніколи не зупиняється на досягнутому – ми постійно розширюємо свій асортимент та модернізуємо свої технології.

Якість та безпека.

На нашому виробництві деталі виготовляються відповідно до всіх стандартів якості. Тому товари представлені в магазині – сертифіковані та повністю відповідають усім вимогам.

Особливу увагу ми приділяємо безпеці наших клієнтів та надійності виробленої продукції. Більшість вихлопних систем, що виготовляються нами, оснащуються базальтовим наповнювачем, що забезпечує захист від згубного впливу вихлопних газів.

Завдяки багаторічному досвіду та виробленій методиці відповідності нормам, ми вийшли на новий рівень показників якості та можемо гарантувати повну справність та безпеку наших товарів.

Купити глушник на УАЗ в Україні.

Важливою перевагою нашої компанії є оперативність та велике охоплення території, на якій ми здійснюємо доставку. Щоб замовити в нашому магазині глушник для UAZ Patriot, необхідно наступне:

  • Залишити заявку на товар, що вас цікавить;
  • Вказати свої контактні дані: ім'я, номер телефону тощо;
  • Найближчим часом з вами зв'яжеться наш співробітник і уточнить деталі замовлення.

У оператора ви зможете уточнити ціни, наявність та умови доставки. Ми в найкоротші терміни виготовимо деталь на ваше замовлення і доставимо її, де б ви не знаходилися.

Замовлення та доставка вихлопної системи УАЗ.

Наша компанія налічує понад 5000 партнерів, тому продаж нашої продукції здійснюється на величезній території. Ми з радістю доставимо ваше замовлення до Києва та інших регіонів країни, так само при замовленні ви можете уточнити можливість та умови доставки за межі України.