Глушник УАЗ 3303/452

Цена: 706 грн

Унікальна технологія виробництва. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 3303-1200012-06 Категория:
Описание

Завод-виробник Віроока випускає широкий асортимент виробів з металопрокату, включаючи глушник на автомобіль Уаз 3303/452 та ряд інших запчастин, купити які можна за найкращими цінами на ринку, оформивши доставку на свою адресу.

Глушник на автомобіль Уаз 3303/452 виготовляється з високоміцної вуглецевої сталі за вимогами ГОСТів, ТУ та галузевих стандартів. У нормативній документації зазначені всі конструктивні розміри, можливі варіанти виконань, технологічний регламент, правила приймання продукції та методи випробувань. Переваги вибору:

  • міцність;
  • просте встановлення на машину та заміну;
  • хороші експлуатаційні характеристики;
  • додатковий захист від корозії та агресивних середовищ;
  • довговічність.

Продукція поставляється у повністю готовому до монтажу та експлуатації вигляді.

Купити та доставити глушник Уаз 3303/452 по Україні.

Оформити замовлення на глушник Уаз 3303/452 та іншу продукцію, яку випускає завод Virooka, можна через сайт компанії, а також звернувшись до менеджерів відділу продажу. Електронний каталог, представлений на сайті компанії, містить повний асортимент продукції з докладними описами, технічними характеристиками, наведено фото та ціна продукції. Запчастини для авто Uaz та інших марок реалізуються в роздріб та гуртом. Інтернет-магазин приймає будь-які варіанти оплати, забезпечує швидку доставку по Києву та всій Україні. На весь товар надається гарантія якості від виробника. Є знижка на великих замовленнях та при довгостроковій співпраці.