Глушник УАЗ 3151 (з довгою трубою)

Цена: 706 грн

Доступне виготовлення на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка по Україні.

Категория:
Описание

Компанія Virooka пропонує купити глушник на автомобіль уаз 3151, який виготовлений у повній відповідності до вимог ГОСТів та ТУ. Продукція поставляється у зборі у повністю готовому до монтажу та експлуатації вигляді. Встановлення на авто та заміна здійснюється стандартним способом.

Купити глушник на УАЗ 3151.

Завод Віроока має власні виробничі потужності, які дозволяє випускати широкий асортимент запчастин на автомобілі uaz та інших марок. Глушник на автомобіль 3151 має такі характеристики:

  • виготовлений із високоміцної сталі або нержавіючої сталі;
  • розміри: 62х20х2 см.;
  • маса 6,055 кг.

Деталі виробляються із якісної сировини на сучасному обладнанні, з дотриманням технологічного регламенту та вимог нормативно-технічної документації. Додатково наноситься шар цинкового покриття, який забезпечує захист від корозії та впливу агресивних середовищ, продовжує термін служби вихлопної системи. Повна герметичність та максимальне зниження рівня шуму.

Замовлення та доставка глушника УАЗ 3151 по Україні.

Купити глушник на автомобіль УАЗ 3151 можна через сайт компанії. В електронному каталозі представлений повний асортимент продукції, деталей і запчастин для машин, а також інших виробів. До кожної позиції є докладний опис, вказані конструктивні розміри та технічні характеристики, розміщені фото та ціна. Гика система оплати, швидка доставка по Києву та в інші міста України.

Замовити запчастини можна в роздріб та гуртом. При великих обсягах замовлення та довгостроковій співпраці надаються суттєві знижки.