Глушник УАЗ 3741

Цена: 706 грн

Товар сертифікований, відповідає всім вимогам та стандартам якості. Доставка у будь-яку точку світу

Артикул: 3741-1200012-6 Категория:
Описание

Сучасні стандарти безпеки жорстко регламентують як вміст шкідливих домішок, так і рівень шуму, що виникає під час роботи двигуна автомобіля. Підтримувати значення цих факторів у нормі має випускна система двигуна, важливою частиною якої є глушник.

Конструкція цієї запчастини дозволяє пригнічувати підвищений шумовий ефект вихлопу відпрацьованих газів та послаблювати та зменшувати швидкість їх потоку у вихлопній трубі Уаз 3741. Вибрати та купити цю деталь у Києві можна в каталозі магазину Virooka.

Виготовлення глушників Уаз 3741 в Україні.

Виготовлення глушника на заводі відбувається за сучасними технологіями і включає метод штампування, зварювання і збору готової деталі для автомобіля. Основне завдання виробника запасних частин Uaz – забезпечення:

  • Максимальної відповідності виробленої на підприємстві деталі вимогам та умовам документації, домагаючись при цьому високої продуктивності роботи вузла.
  • Найвищу надійність та герметичність всіх з’єднань.

Про порушення роботи системи випуску УАЗ 3741 сигналізує появу слідів кіптяви або гучний звук вихлопу під час роботи двигуна машини. Виявити неполадку можна під час регулярного огляду свого авто.

Цей товар надходить до магазину Віроока і продається у зборі з випуск трубою, оскільки тільки в умовах збирання на заводі можливе виконання жорстких вимог усіх ГОСТів та нормативів. Тут можна придбати глушник та інші деталі на УАЗ 3741 за дуже вигідною ціною. Існує можливість доставки Україною.