Отображение единственного товара

Вихлопна система JAC, розроблена групою інженерів для отримання мінімального скупчення вихлопних газів, які отримуватимуться в результаті роботи двигуна. Випускний колектор встановлений механізмом зв'язування до двигуна автомобіля. Після переробки палива всередині циліндра, вихлопні гази виходять безпосередньо з глушника Джек назовні. Наконечник глушника Джак – декоративна складова вихлопної труби, що при потребі модифікується на нову частину.

Ціни та основні переваги глушника Jac.

  • При більш надійній вихлопній системі, яка експлуатуватиметься не один рік, слід вибирати глушник із якісних сплавів. За своїм матеріалом глушник Джак складається з антикорозійного сплаву за рахунок вмісту в ньому такого хімічного елемента як хром. Хром, як відомо, дуже популярний через свою стійкість до корозії.
  • Зважаючи на технічну складову, цей пристрій не тільки є шуму ізолюючим компонентом для тихої роботи машини, але й також надає додаткову потужність двигуну. Вся енергії, що виходить з автомобіля, не губиться, а надає йому більш енергійну динаміку розгону. При складанні авто на заводі, серед планувальників майбутнього транспортного засобу, досить багато уваги приділяється саме цьому технологічному параметру.

Купити глушник Джак в Україні.

У зв'язку з дійсно великою кількістю різного виду комплектуючих запчастин під різні марки авто, компанія Virooka є одним з основних інтернет ресурсом, з продажу сертифікованих деталей у місті Київ. Завдяки оперативній доставці, ви маєте можливість зробити замовлення не лише у столиці, а й по всій території України. Ціни на Віроока розраховані таким чином, що навіть при доставці деталей у різні куточки нашого краю залишаться нижче, ніж, якщо їх купити в спеціалізованому авто магазині.