Глушник ГАЗ 3221.2705 дв. 405 Євро-3

Цена: 1,677 грн

Доступний на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 33023-1201008-10 Категория:
Описание

Завод Virooka пропонує купити глушник на автомобіль Газ 405 власного виробництва, випущений у повній відповідності до вимог нормативів та стандартів. Ціна є однією з найнижчих на ринку, надається якісний сервіс для клієнтів, з доставкою та консультативною підтримкою.

Характеристики глушників Газ 405.

Якісні автозапчастини на авто Газ 405, а також інші моделі, виробляється і сталевого металопрокату, що обробляється на спеціальному обладнанні, з подальшим нанесенням цинкового покриття, що забезпечує надійний захист від корозії та агресивних засобів. У ГОСТах та іншій нормативній документації зазначено технологічний регламент, за яким здійснюється виробництво, конструктивні розміри, правила приймання та маркування продукції.

Глушник на Газ автомобіль 405 поставляється у готовому до монтажу та експлуатації вигляді, а також можна замовити інші запчастини для випускної системи авто:

  • вихлопну трубу;
  • приймальна труба;
  • випускний колектор і т.д.

Вся продукція представлена в каталозі на сайті, зі зручним пошуком, описами, монтажними схемами та фото. Глушник та інші запчастини від Віроока сертифіковані та проходять контроль якості, надається гарантія від виробника.

Покупка та доставка.

Купити глушник на машину Газ 405, а також для інших марок можна через сайт компанії, а також звернувшись до відділу продажу. Телефонуйте номеру телефону, пишіть через форму зворотного зв’язку на сайті. Оплату можна проводити готівкою та за безготівковим розрахунком, є система знижок для оптовиків та постійних клієнтів. Завод здійснює відпуск автозапчастин із власного складу та швидку доставку по Києву та Україні.