Глушник ГАЗ 3302 (горловина центр D=63 мм)

Цена: 749 грн

Доступний під замовлення в будь-яких розмірах і матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка.

Артикул: 33078-1201010-10 Категория:
Описание

ГАЗ-3302 «Газель» — малотоннажний вантажний автомобіль. Випущений російським Горьковським автомобільним заводом. Конвеєрне виробництво почалося з літа 1994 року. Цей автомобіль виробляли також в інших країнах СНД. Взимку 2003 року ГАЗ-3302 пройшла модернізацію конструкції, що значною мірою вплинула на потужність двигуна, дизайн несучої рами, решітки радіатора і на технічну характеристику машини загалом.

Про глушник на ГАЗ 3302, горловина центр D=63 мм.

Глушник в автомобілі ГАЗ-3302 виконує процес передачі вихлопних газів з двигуна внутрішнього згоряння. Це необхідно, щоб забезпечувати ефективне наповнення циліндрів двигуна теплою повітряною масою, завдяки чому підвищується динаміка машини. Під час роботи клапана дуже висока у вантажних машинах, виходячи з цього виникають ситуації, коли два клапана закриті, а вихлопні гази повинні бути виведені з двигуна через глушник. Підсистема переміщення вихлопних газів забезпечує розрідження у внутрішніх циліндрах двигуна, що дає можливість невідпрацьованому складу активніше застосовуватися в циліндрі. Саме за допомогою глушника, автомобіль набуває додаткової потужності на дорозі.

Купити глушники на ГАЗ-3302 в Україні.

Virooka — інтернет компанія автозапчастин знаходиться в Україні, доставляємо в будь-яке місто країни. Наш сервіс допоможе вибрати саме той глушник до вашого авто, якого ви давно потребували. Завдяки нашим фахівцям, ви можете купити високоякісну деталь за низькою ціною. «Віроока» є надійним продавцем на автомобільному ринку на всій території України. Кожна деталь виготовлена з високоякісних матеріалів, про що свідчить технічний сертифікат, отриманий заводом на кожну надану продукцію.