Глушник ГАЗ 2410,3102

Цена: 657 грн

Унікальна технологія виробництва. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 24-1201008 Категория:
Описание

Завод Virooka пропонує купити глушник на автомобілі Газ 2410 та 3102, а також ряд інших моделей. Якісна продукція, яка виготовляється з якісного металу або нержавіючої сталі, відповідно до вимог ГОСТів, ТУ та іншої нормативно-технічної документації. Інтернет-магазин реалізує автозапчастини за найнижчою ціною на ринку, забезпечується доставка по Києву та всій Україні.

Характеристики та ціни глушників Газ 2410 та 3102.

Глушник на автомобіль Газ моделей 2410 та 3102 виробляється на сучасному обладнанні. Листовий прокат піддається обробці методами холодної та гарячої деформації, з обробкою на згинальних та формувальних верстатах, подальшим електрозварюванням. Додатково проводиться термообробка та оцинкування, які дозволяють забезпечити такі характеристики глушника, як:

  • міцністю та довговічністю;
  • стійкість до корозії, агресивних, середовищ, впливу високих температур;
  • хороші експлуатаційні дані, максимальне шумозаглушення.

Запчастини поставляються у повністю готовому до монтажу та експлуатації вигляді. Їхня установка на машину може бути виконана на будь-якому СТО або автосервісі. Вся продукція проходить контроль якості та необхідні випробування.

Купити глушники Газ 2410 та 3102 в Україні.

Придбати глушник на автомобілі Газ 2410 та 3102 та інші автозапчастини можна через сайт компанії. В електронному каталозі представлений весь асортимент продукції, що випускається, з докладними описами і характеристиками, монтажними схемами і фото. Компанія Віроока здійснює доставку товару по всій Україні та надає гарантію якості. Для додаткових консультацій щодо вибору глушників на автомобілі Газ та інших марок, звертайтесь до менеджерів відділу продажів, телефонуйте за вказаними на сайті номерами контактних телефонів або пишіть через чат на сайті. Оплату моно проводити на банківський рахунок через електронні платіжні системи, а також готівкою при отриманні товару. Є гарні знижки для оптовиків та постійних замовників.