Глушник ГАЗ 3302, ГАЗ 3307

Цена: 749 грн

Унікальна технологія виробництва. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 3302-1201010 Категория:
Описание

Газ 3307 – вантажний автомобіль четвертого покоління російського заводу у місті Горькому. В основному, останнім часом машина Газ 3307 мають все менше попит на ринку. Однак у країнах СНД, даний автомобіль часто експлуатується в різних цілях. Наприклад, у військовій доктрині чи соціально-побутових (наприклад, розвезення продуктів магазинами).

Глушник Газ 3307 технічна частина якого дає можливість покупцю порівняти ціни на ринку авто деталей з іншими подібними виробниками даної продукції.

Перевага глушника Газ 3307 від Віроока.

  • Це відносно невисока ціна глушника. Якщо порівнювати із важкими вантажними машинами іноземного виробника.
  • Надійна сталь виготовлення та якісна прошивка швів у місця з’єднання металу.
  • Великий асортимент глушників на складах нашого магазину.

Глушник покритий алюмінієвим захистом, що дає йому велику перевагу в умовах особливої вологості від корозії. А також тривалішим терміном його експлуатації. Також значною мірою знижує шум від вихідних з двигуна вихлопних газів, що загалом і в цілому зменшує вплив на забруднення навколишнього середовища. Оскільки в системі вентиляції використовуються шумові глушники.

Купити глушник на Газ 3307 в Україні.

«Віроока» — інтернет магазин авто деталей м. Київ, Україна. Ціни тут значно нижчі ніж на будь-яких авто ринках, а доставка дасть можливість купити комплектуючі деталі і при цьому заощадити не тільки ваш час, але й кошти. Наші постійні клієнти є тому підтвердження. Раді вас бачити в нашому магазині!