Глушник ГАЗ 3309 245 дв.

Цена: 880 грн

Виготовлено за унікальною авторською технологією. Виготовлений із високоякісної сталі. Доставка у будь-яку точку світу.

Артикул: 3309-1201010-03 Категория:
Описание

Глушник на автомобіль Газ 3309, виробництва заводу Virooka, є оптимальним вибором, який забезпечить стабільну та якісну роботу двигуна та вихлопної системи авто.

Характеристики та ціни від заводу Віроока.

Глушник на авто Газ 3309 та інші запчастини випускаються з якісної сировини за технологічним регламентом та вимогами, встановленими нормативно-технічною документацією. У ГОСТах та ТУ вказані:

  • розміри глушника;
  • конструктивні розміри;
  • способи основної та додаткової обробки;
  • методи контролю якості та випробувань.

Завод Віроока має все необхідне технічне обладнання для випуску якісних виробів із металу, які характеризуються міцністю довговічністю, стійкістю до високих температур, корозії та агресивних середовищ. Кожна партія проходить приймання ВТК. Глушник поставляється у зборі, повністю готовому до монтажу та експлуатації вигляді. На всі вироби надається гарантія від виробника.

Купити глушник Газ 3309 в Україні.

Купити глушник на авто газ 3309 та інші запчастини для вихлопної та інших систем автомобіля можна через інтернет-магазин. У каталозі представлений весь асортимент продукції з описами та характеристиками, наведені фото та ціна. Товар відпускається зі складу, є можливість відправки в будь-яке місто України. Ціни доступні, оплату можна проводити з банківських карток, через електронні платіжні системи, готівкою при отриманні товару. На партіях великого обсягу та при довгостроковій співпраці надаються знижки.