Глушник ГАЗ 2402

Цена: 896 грн

Доступний під замовлення в будь-яких розмірах і матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка.

Артикул: 2402-1201008 Категория:
Описание

Глушник в автомобілі ГАЗ 2402 виконує процес передачі вихлопних газів з двигуна внутрішнього згоряння. Це необхідно, щоб забезпечувати ефективне наповнення циліндрів двигуна теплою повітряною масою, завдяки чому підвищується динаміка машини. Під час роботи клапана дуже висока у вантажних машинах, виходячи з цього виникають ситуації, коли два клапана закриті, а вихлопні гази повинні бути виведені з двигуна через глушник. Підсистема переміщення вихлопних газів забезпечує розрідження у внутрішніх циліндрах двигуна, що дає можливість невідпрацьованому складу активніше застосовуватися в циліндрі. Саме за допомогою глушника, автомобіль набуває додаткової потужності на дорозі.

Купити глушники на ГАЗ 2402 в Україні.

Virooka — інтернет компанія автозапчастин знаходиться в Україні, доставляємо в будь-яке місто країни. Наш сервіс допоможе вибрати саме той глушник до вашого авто, якого ви давно потребували. Завдяки нашим фахівцям, ви можете купити високоякісну деталь за низькою ціною. «Віроока» є надійним продавцем на автомобільному ринку на всій території України. Кожна деталь виготовлена з високоякісних матеріалів, про що свідчить технічний сертифікат, отриманий заводом на кожну надану продукцію.