Отображение 1–16 из 25 результатов

Завод Virooka виготовляє якісні автомобільні іскрогасники, призначені для роботи у складі вихлопної системи авто. З вихлопних газів, які відводяться від двигуна авто, видаляються іскри, що забезпечує максимальну безпеку. Реалізовані запчастини виготовлені за всіма вимогами нормативно-технічної документації, проходять контроль якості. Купити деталі можна в роздріб та гуртом, замовивши доставку по Києву та Україні. Ціна є доступною, а також є знижки для оптовиків та постійних клієнтів.

Виробництво автомобільних іскрогасників та характеристики.

Автомобільні іскрогасники виготовляються із заготовок нержавіючої сталі, що обробляються на спеціальному устаткуванні. Деталі надається необхідна форма, після чого проводиться електрозварювання. Додатково може здійснюватися механічна, термічна обробка, що покращує характеристики та властивості продукції. Завод випускає продукцію за вимогами вітчизняних та зарубіжних стандартів. Вони вказуються можливі конструктивні розміри деталей, допустимі відхилення від них, правила виробництва, вимоги щодо якості.

Для виробництва використовується високовуглецева та легована сталь. Основні етапи:

  • Підготовка заготовок методом штампування;
  • Обробка на згинальних верстатах;
  • Електрозварювання;
  • Зачищення та шліфування поверхні;
  • Нанесення шару захисного покриття.

Вартість деталей визначається особливостями їх виробництва та видами додаткової обробки.

Перевагами автомобільних іскрогасників Віроока є:

  • Хороші експлуатаційні характеристики;
  • Довгий термін служби;
  • Герметичний корпус;
  • Стійкість до впливу корозії та агресивних середовищ;
  • Доступна ціна.

Образи з кожної партії проходять ретельний контроль якості та комплекс випробувань. У їх ході проводиться звіряння конструктивних розмірів, відповідність марки сталі за показниками міцності та термостійкості, якість зварних швів, відсутність дефектів поверхні тощо. Складається маркування та умовне позначення. У них вказуються основні параметри та характеристики деталі, застосовуваний стандарт, інформація про виробника та номер партії. Відпуск продукції здійснюється з власних складів і безпосередньо із заводу, може провадитися додаткова упаковка, обробка консервуючим складом.

Нержавіюча сталь для іскрогасників є оптимальним варіантом, забезпечуючи хороші експлуатаційні характеристики, надійність і доступну ціну. Встановлювати елемент у вихлопну систему авто можна самостійно, або звернувшись до автосервісу. Завод виготовляє якісні іскрогасники, а також інші деталі з нержавіючої сталі та інших матеріалів.

Купити іскрогасники для машини в Україні.

Купити автомобільні іскрогасники для машини потрібної марки та моделі можна через сайт компанії. Тут представлений електронний каталог з усіма видами автомобільних запчастин, що випускаються. Простий та зручний інтерфейс дозволяє здійснювати швидкий пошук. Кожна модель іскрогасника для машини має докладний опис, вказані конструктивні та приєднувальні розміри, докладний опис та технічні характеристики, наведені фото та ціна. Оформити замовлення та купівлю можна самостійно через веб-інтерфейс, а також звернувшись до менеджерів з продажу компанії. Фахівці розкажуть про переваги продукції, розрахують скільки коштує іскрогасник з урахуванням ціни доставки, допоможуть визначитися з вибором необхідних автомобільних запчастин, оформлять замовлення та доставку. Поставляємо запчастини для вихлопної та інших систем авто роздрібними партіями від однієї штуки та оптом у будь-якій кількості.

Доставка здійснюється по Києву та всій Україні через транспортні компанії, тарифи та ціни вказані на сайті організацій. Середній термін доставки складає від 1 до 3 днів. Уточнити всі деталі можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами контактних телефонів, написавши через форму зворотного зв'язку або надіславши запит електронною поштою.

Працюємо з індивідуальними замовниками та організаціями, поставляємо іскрогасники, а також інші елементи вихлопних систем окремо та в зборі. Здійснювати оплату можна готівкою та за безготівковим розрахунком. Є система знижок та спеціальна пропозиція для великих магазинів та інтернет-майданчиків.