Іскрогасник ЗіЛ-130

Цена: 327 грн

Товар у наявності, а також доступний під замовлення за Вашими індивідуальними параметрами. Оперативна доставка по Україні та всьому світу.

Артикул: ИГ-1М Категория:
Описание

Іскрогасник ЗіЛ-130 від компанії Virooka. Виробництво замкнутого циклу. Гарантія якості. Досвід роботи понад 20 років на ринку України та країн СНД.

Іскрогасник ЗіЛ-130 випускається за вимогами нормативно-технічної документації та міжнародних стандартів. Виготовляється з високоміцної сталі, заготовки якої проходять обробку на спеціальному обладнанні, з формуванням необхідної конструкції, перфорацією і зварюванням швів. Придбати іскрогасники ЗІЛ-130 можна вроздріб від 1 шт. і оптом у будь-якій кількості. Для оформлення замовлення звертайтеся до співробітників відділу продажів. Фахівці, з якими можна зв’язатися за вказаними номерами контактних телефонів або електронною поштою, нададуть необхідні консультації, допоможуть визначитися з вибором запчастин і розрахунками необхідної кількості. Ціна на іскрогасник ЗІЛ-130, пропонована нашою компанією, є найбільш доступною на ринку. Забезпечується швидка доставка по Україні, надаються гарантії від виробника.