Отображение 1–16 из 36 результатов

Компанія Віроока Україна пропонує купити якісні вихлопні труби для будь-яких марок та моделей автомобілів. Запчастини виготовляються на власних виробничих потужностях, у повній відповідності до вимог нормативно-технічної документації, з обов'язковим контролем якості та проведенням комплексу приймальних випробувань. Продаж вихлопних труб та інших запчастин здійснюється через власний інтернет-магазин за найнижчими цінами на ринку, із швидкою доставкою та гарантією якості від виробника.

Виробництво вихлопних труб для машин.

Виготовлення вихлопних труб здійснюється з якісного листового прокату, що піддається обробці на спеціальному устаткуванні. У нормативній документації вказуються конструктивні розміри, можливі допуски та відхилення від них, варіанти виконань, правила виробництва та види додаткової обробки, методи контролю якості. Компанії Virooka має завод та представництва у місті Київ та інших областях України. Вихлопна труба на авто може бути виготовлена з нержавіючої сталі, чорного металопрокату, алюмінованої сталі та композитних матеріалів. Технологія виробництва має повністю відповідати вимогам чинних нормативів, включаючи:
 • Стійкість до впливу корозії та агресивних середовищ;
 • Широкий діапазон температур експлуатації;
 • Забезпечення необхідної пропускної здатності, відведення газів від силового агрегату.
Вихлопна труба з нержавіючої сталі є найбільш популярним вибором для більшості моделей авто. Виготовляється з листового прокату з товщиною від 1 мм до 2,5 мм, який обробляють на згинальних верстатах та з'єднують електрозварюванням. Виготовлення вихлопних труб проводиться за заходом сонця, з обробкою на спеціальних верстатах. Також може застосовуватися штампозварна технологія, із застосуванням штампованих заготовок та їх подальшим електрозварюванням. Технологія включає такі етапи:
 • різання трубного прокату в точний розмір;
 • З торців знімається фаска;
 • Заготівлі проходять обробку на згинальному устаткуванні;
 • Висвердлюються необхідні отвори під кріплення;
 • Проводиться стикування елементів;
 • Електрозварювання;
 • Нанесення шару захисного покриття.
На заводі Віроока встановлено найсучасніше обладнання, працює професійний та досвідчений персонал, особлива увага приділяється якості заготовок та виробів. Ціна продукції є найконкурентнішою на ринку. До основних переваг вихлопних труб належать:
 • Хороші експлуатаційні характеристики;
 • Стійкість до впливу корозії та агресивних хімічних сполук у вихлопних газах авто;
 • Здатність витримувати високі температури та їх перепади;
 • Довговічність та стійкість до зносу.
Ціна на вихлопні труби заводу Віроока істотно нижча, ніж у імпортних аналогів, при тому що якість продукції можна порівняти, а іноді й краще. Вартість деталей та їх доставки дозволяє своєчасно змінити глушник за вартістю, порівнянною з однією поїздкою на СТО для огляду та діагностики. Продукція поставляється у повністю готовому до монтажу та експлуатації вигляді. На сайті компанії можна переглянути детальні характеристики та опис процесу монтажу для тієї чи іншої марки та моделі авто. Також уточнити ціну та правила встановлення можна у менеджерів, звернувшись до офісу компанії. Кожна партія запчастин на авто проходить приймання відділом технічного контролю. Виготовляється звіряння конструктивних розмірів, якості зварних швів, відсутність дефектів поверхні. Продукція поставляється з власних складів компанії та безпосередньо із заводу Віроока. Доставка по Києву та території України займає від одного до трьох робочих днів.

Купити вихлопні та приймальні труби в Україні.

Усі варіанти вихлопних труб представлені в електронному каталозі на сайті заводу. Можна здійснювати швидкий пошук за маркою та моделлю авто, сортування та фільтрацію за конструктивними розмірами, варіантами виконань та іншими параметрами. До кожної представленої на сайті позиції можна переглянути докладний опис, вказані розміри, монтажні схеми, фотографії та вартість. Оформити заявку купити вихлопну трубу можна самостійно через інтерфейс інтернет-магазину, а також звернувшись до менеджерів відділу продажів компанії. Фахівці нададуть необхідні консультації, нададуть інформацію про те, скільки коштує вихлопна труба, допоможуть визначитися з вибором та оформлять замовлення. Доставка по Києву здійснюється протягом одного дня, до інших населених пунктів України запчастини відправляються через транспортні компанії за встановленими ними тарифами. Пропонуємо якісний сервіс з індивідуальним підходом до клієнтів, зважаємо на всі вимоги побажання замовників. Virooka реалізує продукцію в роздріб від однієї позиції, а також оптом будь-якими обсягами. Оплату можна проводити готівкою, за безготівковим розрахунком, через електронні платіжні системи. При замовленні великих партій, а також для постійних клієнтів надаються суттєві знижки. Працюємо як з індивідуальними замовниками, та оптовиками, роздрібними магазинами, інтернет майданчиками та іншими репеллерами.