с. Містки, вул. Центральна, 2
Ми в соц мережах:

Про завод

Компанія Virooka з’явилася на українському ринку у 1998 році. Наша фірма може похвалитися більш ніж 20 роками успішної роботи в автомобільній сфері. Компанія заснована людиною, яка керується девізом «Мій завод — моє життя». Кількість партнерів компанії Віроока становить понад п’ять тисяч СТО по всій Україні.

Ми отримали величезну кількість позитивних відгуків наших клієнтів з кількох причин. По-перше, ми гарантуємо повну підтримку клієнтів з боку менеджерів. Наші консультанти не тільки дадуть відповіді на питання, що цікавлять Вас, але також і допоможуть оформити замовлення і доставку товару. По-друге, клієнти високо цінують співвідношення ціни та якості вихлопних систем.

Віроока займається виготовленням авто-глушників на замовлення. Головною особливістю нашої компанії є те, що ми динамічно розвиваємось і безперервно впроваджуємо нові технології в нашу продукцію. На нашому сайті Ви можете замовити різноманітні види вихлопних систем: глушники, труби, випускні та приймальні труби. Крім того, слід згадати наших фахівців, які мають цінний досвід в автоіндустрії, а також легко підберуть відповідну запчастину для Вашого автомобіля. Для наших клієнтів ми можемо запропонувати вихлопні системи, виготовлені як із стандартного чорного металу, так і з металу найвищої якості.

Клієнти часто наголошують на тому, що ми пропонуємо величезний асортимент глушників та інших автозапчастин. Справді, наша команда намагається задовольнити якнайбільше споживчих запитів. Ми цінуємо переваги наших клієнтів, тому гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Також ми гарантуємо доставку до Київської, Чернігівської, Одеської, Львівської, Черкаської, Житомирської та інших областей України.

Virooka – професійне виробництво вихлопних систем для легкових автомобілів та іншої техніки будь-яких марок. Серед нашої бази клієнтів можна знайти як приватних клієнтів, так і СТО в Україні. Серед інших переваг нашої фірми слід виділити:

  • оптимальні ціни на пропоновану продукцію;
  • професійні послуги наших менеджерів;
  • величезний вибір глушників, іскрогасників, резонаторів та приймальних труб для різноманітних марок автомобілів;
  • оригінальні запчастини від якісного виробника;
  • гарантія якості на весь наданий товар;
  • безкоштовна консультація з усіх питань;
  • ідеальне співвідношення ціни та якості.

Як лідируючий завод з продажу автозапчастин в Україні, Віроока гарантує обробку замовлення в найкоротші терміни. Ми цінуємо інтереси кожного клієнта, а також знаходимо найбільш вигідний і підходящий глушник для кожного покупця. Ми працюємо з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00. Якщо у Вас виникнуть питання щодо купівлі або стану товару, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом. Напишіть або зателефонуйте нам, а наші менеджери з радістю дадуть відповіді на питання, що Вас цікавлять.