Глушник ВАЗ 2123 Шевроле Нива

Цена: 791 грн

Доступний на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 2123-1200010-03 Категория:
Описание

Завод Virooka випускає та реалізує глушники на автомобіль Ваз 2123 (Шевроле Нива), які можуть встановлюватися під газ та бензиновий двигун, забезпечуючи ефективну роботу вихлопної системи та низький рівень шуму. Купити глушник та інші запчастини, виготовлені з нержавіючої сталі та інших матеріалів, можна через фірмовий інтернет-магазин компанії, де представлений весь асортимент, за низькими цінами, з можливістю оформити доставку по Києву та всій Україні.

Глушники на автомобіль Ваз 2123 в Україні.

Глушники на автомобіль Ваз 2123 (Шевроле Niva) випускаються з якісного металопрокату, що проходить обробку на спеціальному устаткуванні, за технологічним регламентом та вимогами нормативно-технічної документації. У ГОСТах і ТУ вказані конструктивні розміри запчастин з допустимими відхиленнями від них, марки сталі, що застосовуються, види додаткової обробки, правила приймання та маркування виробів.

Глушник на авто Ваз 2123 (Шевроле Нива) поставляється у зборі, а також можна придбати й інші деталі для вихлопної системи машини.

Продукція характеризується:

  • повним відповідність стандартам;
  • якісною сталлю;
  • додатковою обробкою для захисту від температурних впливів, корозії та агресивних середовищ.

Завод Віроока постачає автомобільні запчастини виключно високої якості, що пройшли перевірку відділом технічного контролю та всі необхідні випробування. Деталі під газ та бензин мають високий ресурс та тривалий термін служби. Поставляються у готовому до монтажу на машину вигляді. Виробник забезпечує тривалу гарантію.

Купити глушник на авто Шевроле Нива.

Купити глушник на авто Ваз 2123 (Niva) та інші моделі машин можна в роздріб від 1 шт. та оптом у будь-якій кількості. Весь асортимент товару представлений в електронному каталозі на сайті інтернет-магазину, є опис, наведені фото, монтажна схема та ціна. Для додаткових консультацій, допомоги у виборі деталей, телефонуйте у відділ продажу або пишіть через спеціальну форму на сайті. Менеджери дадуть відповіді на всі питання, оформлять замовлення та доставку. Приймаємо оплату на банківський рахунок через електронні платіжні системи, а також можливий розрахунок готівкою при отриманні товару. Для оптовиків та постійних клієнтів діє система знижок. Відпуск замовлень здійснюється з власного складу, швидка доставка до Києва, можливе відправлення до будь-якого міста України.