Глушник ВАЗ 2115

Цена: 907 грн

Доступний на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 2115-1201005-03 Категория:
Описание

ВАЗ 2115 – легковий автомобіль, седан, розроблений у 1997, російською компанією Волзький автомобільний завод. Автомобіль стоїть на потоці випуску не лише в Російській Федерації, а й у країнах СНД. У народі користується величезним попитом, за його нескладності самостійного ремонту та за відносно дешеві комплектуючі.

Купити глушник на авто ВАЗ 2115 в Україні.

Важливу роль в будь-якій машині займає глушник вихлопних газів. Його головна функція – заглушити шум, що виходить із двигуна внутрішнього згоряння. ВАЗ 2115 не стала винятком. При модернізації свого авто виконати це можна завдяки прямоточному глушнику. При даній комплектуючі ви, як власник, своєї машини отримаєте наступні результати:

  • збільшений термін експлуатації вихлопної труби;
  • додаткова потужність у двигуні;
  • усунення неприємного гучного звуку, що робить більш їзду на вашій машині комфортнішою.

У класичному, прямоточному глушнику відсутній резонатор, виходячи з цього, звук роботи двигуна значно вище. Основною перевагою цього обладнання є просте складання. Що, за термінової потреби, можна зварити середню частину самостійно. Слід зазначити, що стандартний стандартний глушник не може впоратися з великою площею вихідних газів.

Потрібно наголосити на тому факті, що прямоточний глушник не варто встановлювати на ті авто, які мають слабкий об’єм двигуна. Установка потрібна тим, де водієві потрібно більше потужності свого автомобіля. Що дає суттєві бонуси при обгонах, та економії палива трасами. Отже, встановлення його на ВАЗ 2115 має колосальну перевагу.

Ціни на глушники ВАЗ 2115 у магазині Віроока.

Віроока – фірма, що продає комплектуючі не тільки машинам європейської збірки, а й російській серії ВАЗ. Ціни встановлені таким чином, що вони практично не перевищують заводських цін. Це позитивна якість кінцевого споживача. Всі деталі, без винятку, мають відповідні сертифікати, що підтверджує їхню високу якість. Придбати ви зможете все через наш інтернет-каталог. Ми доставляємо до міста Києва та по всій Україні.