Глушник ВАЗ 2121

Цена: 675 грн

Доступен под заказ в любых размерах и материалах исполнения. Гарантия качества. Более 20 лет на рынке. Оперативная доставка по Украине.

Артикул: 2121-1201005-03 Категория:
Описание

Купити глушник на автомобіль ваз 2121, а також для інших моделей можна через інтернет-магазин заводу-виробника Virooka. Найкраща ціна на автозапчастини та якісний сервіс, зі швидкою доставкою по Києву та всій Україні, гарантійним обслуговуванням.

Характеристики.

Завод має велику виробничу базу, з сучасним технологічним оснащенням, що дозволяє проводити металообробку будь-якого рівня складності. Глушник на автомобіль ваз 2121 виготовляється з листового прокату, що піддається формуванню та електрозварюванню.

Глушник та інші від компанії Віроока характеризуються:

  • повною відповідністю нормативам та стандартам;
  • бездоганною якістю;
  • міцністю та зносостійкістю;
  • стійкістю до впливу високих температур відпрацьованих газів, агресивних хімічних середовищ та корозії.

Всі деталі сертифіковані та проходять перевірку відділом технічного контролю. Глушник поставляється у зборі, готовому до встановлення на машину та експлуатації.

Покупка глушника на Ваз 2121 в Україні.

Купити глушник на авто ваз 2121 та інші запчастини для вихлопної та інших систем можна через сайт компанії або звернувшись до менеджерів відділу продажу.

Дзвоніть за вказаним номером контактного телефону або пишіть через форму зворотного зв’язку. Фахівці допоможуть визначитися з вибором, оформлять замовлення та доставку за вказаною адресою. Приймаємо будь-які форми безготівкової та готівкової оплати. Продаж товару здійснюється в роздріб та оптом. При великих замовленнях, а також при постійній співпраці надаються знижки.