Глушник ВАЗ 2114

Цена: 875 грн

Доступний на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 2114-1201005-03 Категория:
Описание

Глушник прямоточний ВАЗ 2114 вкритий алюмінієм. Що, у свою чергу, дає перевагу перед іншими моделями різновидів задньої вихлопної труби. Саме стійкою роботою при вологості та інших погодних факторів навколишнього середовища та усунення гучних звуків під час роботи вихлопної труби машини.

Основні переваги вихлопної системи Ваз 2114.

  • У зв’язку зі спеціально-технічним діаметром глушника та зварювальних швів відбувається додаткова потужність двигуна автомобіля ВАЗ 2114.
  • Матеріали, з яких виготовляють прямоточну деталь, дозволяють у середньому збільшити термін експлуатації вихлопної системи та двигуна загалом.

Про компанію

Завод зі збирання залишає за собою права на додаткову модифікацію комплектуючих деталей без попереднього повідомлення, до них входить і зміни параметрів глушників. Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті виробника.

Купити глушник на ВАЗ 2114 в Україні.

Ви маєте можливість придбати прямоточний глушник ВАЗ 2114 за вартістю, нижчою за встановлену на ринку. Споживачам, які виявили в магазинах конкурентів вартість нижчу, намагатимемося забезпечити більш вигідну пропозицію купівлі продукції.

Компанія Virooka – інтернет магазин виробника «Віроока» комплектуючих деталей до вашого авто, що знаходиться в Україні, м. Київ. Ми працюємо за системою доставки в будь-який куточок нашої країни. Наші ціни вас приємно здивують, усі наші постійні клієнти задоволені нашим сервісом. Будемо раді всім новим клієнтам!