Глушник ВАЗ 2101 прямоток без насадки

Цена: 728 грн

Унікальна технологія виробництва. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 2101-1291919 Категория:
Описание

У нашому інтернет-магазині «Virooka» Ви можете купити глушник для автомобілів Ваз 2101 будь-якого року випуску. У нашому магазині найдоступніші ціни не лише у Києві, а також по всій Україні.

Купити глушники на Ваз 2101 в Україні.

На перший погляд ця запчастина є простою конструкцією, але разом з тим є досить високотехнологічним пристроєм. Його основною функцією є відведення відпрацьованого газу з вихлопної системи машини, зниження рівня шуму, що утворюється в процесі роботи двигуна Ваз.

Встановлено глушник Ваз 2101 на днищі автомобіля в самому кінці вихлопної системи. Ближче до двигуна автомобіля знаходиться резонатор, що знижує коливання вихлопів.

На перший погляд розмір глушника Ваз невеликий, але звукова хвиля проходить у ньому за кілька кілометрів. Усередині глушника встановлені спеціальні перегородки, які знижують шум звукових хвиль. Чим більша відстань проходить хвиля, тим більше їй потрібно енергії, що впливає на зниження шуму.

Виготовляють глушники на Ваз 2101 з нержавіючої сталі для того, щоб захистити його від корозії.

Ціни на глушники Ваз 2101.

Наш магазин працює на ринку України вже понад 20 років і за цей час встиг вибороти лідируюче місце серед конкурентів.

Ми пропонуємо покупцям найдоступніші ціни, оскільки продаємо комплектуючі на авто безпосередньо від заводу виробника.

  • У каталозі нашого магазину Ви знайдете широкий асортимент товарів не тільки на Ваз 2101, а й інші марки автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва.
  • З нами співпрацюють багато автосалони, а також СТО. Постійним клієнтам ми надаємо додаткові знижки.
  • Збір товарів у магазині здійснюється щодня без вихідних.
  • Весь товар у нашому магазині сертифікований, сертифікати надсилаються разом із замовленням.
  • Наші вироби мають прямоточну систему.
  • Корпус має звукопоглинаючий наповнювач і нержавіючу сітку.

Ознайомитись з нашими цінами можна на сайті або за телефоном у консультантів. Для оформлення замовлення достатньо зв’язатися з менеджерами за телефоном або самостійно оформити заявку на сайті.

Доставка глушника на карбюратор або інжектор Ваз 2101 здійснюється по всій Україні протягом кількох днів. Асортимент нашого магазину регулярно оновлюється, якщо якогось товару немає в наявності, він виготовляється на замовлення.