Глушник Камаз 5320

Цена: 1,402 грн

Доступний на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 5320-1201010 Категория:
Описание

Глушник Камаз 5320 для автомобіля можна купити в Україні при відвідуванні онлайн-магазину Віроока (Virooka). Товар завжди представлений у каталозі компанії. А пропонується до покупки він не лише з доставкою, а й за найекономнішою ціною у всьому Києві. Залишається лише зв’язатися з менеджером організації.

Глушник Камаз 5320 для вантажівки в Україні.

Глушник Камаз 5320 для машини в зборі з двигуном і хорошим вихлопом доступний до замовлення з будь-якого матеріалу та в будь-якому розмірі. Не варто сумніватися і у відмінній якості продукції.

Вихлопна система або труба моделі 5320 має такі характеристики:

  • Випуск запчастини – вітчизняний завод.
  • Експлуатація – на транспорті Камаз.
  • Вага пристрою – 11,9 кг.
  • Кількість деталей в упаковці – 1 шт.

Компанія працює на цьому ринку протягом понад 20 років. Тому всі фахівці мають величезний досвід роботи в цьому напрямку. Будь-якої миті, вони готові надати і власну професійну допомогу, пов’язану з підбором найбільш відповідної моделі.

Система 5320 виготовляється вітчизняним виробникам. Обов’язково враховуються відповідні стандарти. При виготовленні застосовуються високоякісні матеріали з тривалим терміном експлуатації. Запасна частина повністю відповідає і встановленим за стандартом габаритам. А виготовляється вона торговою маркою під назвою КАМАЗ.

Замовити систему на автомобіль Kamaz від заводу-виробника – просто! Достатньо зв’язатися з менеджером онлайн-магазину та позначити власні побажання!