Глушник КамАЗ 4310

Цена: 1,487 грн

Виготовлено за унікальною авторською технологією. Виготовлений із високоякісної сталі. Доставка у будь-яку точку світу.

Артикул: 4310-1201010 Категория:
Описание

Глушник Камаз 4310 для авто від заводу пропонується до замовлення інтернет-магазином України «Віроока» (Virooka) з оперативним постачанням товару до будь-якої точки світу. Ціна продукції доступна всім власникам вантажного транспортного засобу.

Глушник Камаз 4310 для вантажівки від заводу в Україні.

Глушник Камаз 4310 для автомобіля в зборі з двигуном – це активно-реактивний різновид запасної частини, яка виробляється без застосування звукопоглинаючої частини. Продукції властиві такі особливості:

  • Модель запасної частини – 4310.
  • Вага пристрою – 12 кг.
  • Марка виробника – КАМАЗ.

Модель представляється під виглядом більш здешевленого варіанта. Вона виробляється на основі якісної та надійної низьковуглецевої сталі з обов’язковим врахуванням усіх стандартів. Під виглядом захисного покриття тут виступає термостійка емаль. Нею повністю покривається вся поверхня деталі зовні.

У каталозі представлені вихлопні труби будь-якого випуску та від кращого виробника. Купити їх можна не лише у Києві, а й у решті міст держави. Система характеризується чудовими показниками вихлопу при установці на такий транспорт, як Kamaz.

При виробництві продукції обов’язково враховувалися всі існуючі заводські технології. Запасна частина рекомендована для встановлення на повнопривідні транспортні засоби.

Запчастини для автомобіля моделі 4310 завжди є в наявності спеціалізованого магазину! Система – сертифікована та якісна.