Глушник ЗІЛ 5301

Цена: 859 грн

Доступний на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 5301-1201010-03 Категория:
Описание

Глушник автомобільний ЗІЛ 5301 в Україні доступний до замовлення при зверненні до такого онлайн-магазину, як «Віроока» (Virooka). Його завжди можна купити і у Києві. Гарантується найнижча ціна товару, незалежно від його виду. У каталозі компанії завжди представлений великий вибір подібних запчастин.

Глушник на ЗІЛ 5301 особливості та ціна в Україні.

Глушник автомобільний ЗІЛ 5301 для вихлопу газів від заводу в зборі — ідеальне придбання для будь-якого без винятку власника вантажної машини. Пристрої характерні такі особливості:

  • Торгова марка виробника – Баксан.
  • Вага продукції – 6,2 кг.
  • Довжина виробу – 0,9 м.
  • Ширина моделі – 0,2 м.
  • Висота пристрою – 0,2 м.

Запасна частина виробляється із застосуванням лише передових технологій. Використовується іноземне професійне обладнання. Продукція виготовляється за маршрутно-технологічним замкнутим циклом. Сам процес виготовлення здійснюється з використанням такої методики, як холоднокатане штампування.

Пристрій після збирання та виготовлення додатково покривається спеціальною жаростійкою емаллю. А всі без винятку операції, пов’язані з виробництвом, обов’язково мають на увазі під собою і факт присутності ретельного контролю з боку висококваліфікованих фахівців. Усі раніше затверджені вимоги технологічного процесу обов’язково виконуються.

Вихлопна труба або система із двигуном від заводу чудово підходить для певних марок вантажного авто. У продажу представлені всілякі випуски.