Глушник ЗІЛ 130

Цена: 859 грн

Унікальна технологія виробництва. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 130-1201010 Категория:
Описание

Глушник ЗІЛ 130 в Україні від заводу виробника для машини доступний до замовлення в такому інтернет-магазині, як Virooka (Віроока). Ціна товару – значно нижча, ніж у конкурентів. Не варто сумніватися і в наявності чудової якості, а також точності відповідності габаритів.

Глушник ЗІЛ 130: виробництво та характеристики!

Глушник ЗІЛ 130 для вихлопу газів від заводу виробника в Україні для авто можна придбати в будь-якій кількості та з можливістю відправки замовлення в цілодобовому режимі. Пристрої характерні такі характеристики:

  • Виробнича компанія – Баксан.
  • Довжина запасної частини – 90 см.
  • Висота моделі – 20 см.
  • Ширина деталі – 20 см.
  • Вага пристрою – 6,8 кг.

Купити новий глушник ЗІЛ 130 в Україні.

Вихлопна система або труба в зборі з двигуном будь-якого випуску автомобіля пропонується до покупки лише у кращому варіанті виконання. Усього цього вдалося досягти завдяки застосуванню передових та вдосконалених заводських технологій.

Величезним плюсом тут прийнято вважати і те, що продукція виготовляється на основі практичного низьковуглецевого матеріалу. А йому, як відомо, властива велика кількість незаперечних переваг, у тому числі довговічність експлуатації. В обов’язковому порядку гарантується можливість забезпечення та максимально надійного з’єднання. Завдяки сучасним технологіям покращено і сам зовнішній вигляд.

Протягом тривалого часу поверхня запасної частини зберігатиме свій постійний вигляд. Усього цього вдалося досягти і завдяки застосуванню спеціальної захисної емалі. Про відсутність пошкоджень, можна забути справді на довгий час. А от, якщо деталь вийшла з ладу, не варто вдаватися до ремонту, краще відразу замінити її на нову.

У каталозі онлайн магазину представлений величезний вибір запчастин до вантажних автомобілів. Вибір – великий, а якість – відмінна! Швидка доставка до Києва та у всі регіони України.

Детали
Color

Blue, Green, Red

Size

Large, Medium, Small