Глушник ВАЗ 2108/09

Цена: 775 грн

Унікальна технологія виробництва. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 2108-1201005-03 Категория:
Описание

Не знаєте, де купити якісний глушник та інші запчастини на авто в Україні? Регулярно стикаєтесь із завищеними цінами на карбюратор, а також інші комплектуючі для машини? Тоді обов’язково завітайте до нашого інтернет-магазину «Virooka», як це щодня роблять водії з різних куточків нашої країни. Ми пропонуємо покупцям тільки найвищий товар від надійних і виробників. У каталозі представлені: карбюратори, частини вихлопної системи, двигуни та інше.

Опис та функції глушника Ваз 2108/09.

Вихлопна система автомобіля Ваз 2108 включає три частини: приймальну трубу, основний і додатковий глушники. Ці частини з’єднані за допомогою розвальцьованих кінців трубок та кілець ущільнювачів.

Вихлопна система кріпиться до кузову автомобіля за кронштейни на спеціальних кільцях. Приймальна трубка глушника на Ваз 2109 та 2108 прикріплена кронштейном від двигуна.

Приймальна трубка вихлопної системи глушника включає 2 трубки, що прикріплені з одного боку до фланця, а з іншого – до газоприймача.

Додатковий глушник на Ваз включає корпус з трубкою, всередині якої розташовані перегородки. Вони також включають розвальцьовані кінці, що з’єднують трубку з основним глушником. Цей елемент із зовнішнього боку виготовлений із алюмінію для захисту від корозії.

Основний глушник має корпус, усередині якого розташовані трубки із внутрішніми перегородками. Він виконаний з нержавіючої сталі для захисту від корозії.

Обидва ці елементи для Ваз не мають точок зварювання, оскільки з’єднані методом завальцювання елементів, що запобігає появі корозії.

Купити глушники на Ваз 2109 та 2108 в Україні.

Ми працюємо на ринку України вже понад 20 років, нас знають не лише жителі Києва, а й інших міст України.

У каталозі представлено все для вихлопної системи автомобілів Ваз 2108 та 2109 та інших виробників.

  • Ми пропонуємо покупцям найдоступніші ціни, оскільки продаємо товар у магазині безпосередньо із заводу.
  • Мають гарантію якості.
  • Доставка прямоточного глушника на Ваз 2108, 2109 здійснюється до Києва та будь-якої точки України.

Щоб купити прямоточний глушак чи будь-який інший елемент системи на Ваз, Вам необхідно зателефонувати до нашого магазину в Україні.

Збір замовлень здійснюється в будь-який день без вихідних та свят. Ціна на глушники та інші елементи для автомобілів різних виробників вказана на сайті.