Глушник Москвич М-412

Цена: 833 грн

Доступне виготовлення на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка по Україні.

Артикул: 412-1201010-03 Категория:
Описание

Пропонуємо купити глушник на автомобіль Москвич 412 від виробника за найкращими цінами на ринку. Virooka виготовляє якісні вироби з металу, які поставляються в зборі, повністю готовому до монтажу та експлуатації вигляді, а наша ціна є однією з найнижчих на ринку.

Купити глушник Москвич М-412 в Україні.

Завод Віроока випускає широкий асортимент продукції з якісної сировини, що обробляється на сучасному обладнанні. Глушник на автомобіль Москвич 412 провадиться за вимогами нормативно-технічної документації. У нормативах зазначені марки сталі, конструктивні розміри та можливі відхилення від них, технологічний регламент, правила приймання.

Глушник на автомобіль Москвич 412 є одним з основних вузлів системи вихлопу, забезпечуючи виведення відпрацьованих газів від двигуна.

Характеристики:

  • виготовляється з якісної високовуглецевої сталі;
  • корпус герметичний;
  • ефективно пригнічує шум;
  • застосовується для багатосекційних камер;
  • встановлюється на машину стандартним способом;
  • додаткове покриття забезпечує надійний захист від впливу корозії та агресивних хімічних середовищ.

Вся продукція проходить приймання відділом технічного контролю та необхідні випробування.

Покупка та доставка глушника на авто Москвич 412.

Купити глушник на автомобіль Москвич 412, а також інші запчастини вихлопної системи та низку інших деталей та вузлів можна через сайт компанії, а також звернувшись до менеджерів відділу продажів. Телефонуйте за номером телефону магазину, пишіть через форму зворотного зв’язку. Фахівці нададуть необхідні консультації, допоможуть визначитися з вибором та оформленням замовлення. Оплату можна проводити на банківські реквізити через електронні платіжні системи готівкою при отриманні товару. Товар доставляється Києвом та Україною в найкоротші терміни. Надається гарантія якості на запчастини від виробника.