Глушник Москвич М 2717

Цена: 622 грн

Доступний на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка в Київ та по всій Україні.

Артикул: 2717-1200012-03 Категория:
Описание

Пропонуємо купити глушник на автомобіль Москвич 2717 від виробника, за найкращою вартістю на ринку, з гарантією якості та доставкою. Якісна продукція спеціально розроблена для даної моделі авто.

Характеристика вихлопної системи.

Завод Віроока випускає глушник на автомобіль Москвич 2717 з якісного металопрокату, у повній відповідності до вимог ГОСТів, ТУ та іншої нормативно-технічної документації. Глушник на Москвич 2717 поставляється в повністю готовому до монтажу та експлуатації вигляді. Характеризується:

  • повною відповідністю стандартам;
  • простістю встановлення та заміни;
  • міцністю та стійкістю до механічного зносу;
  • стійкістю до впливу корозії та агресивних середовищ;
  • тривалий термін експлуатації;
  • доступною ціною.

Може поставлятися в комплекті з приймальною трубою та резонатором. Гарантує стабільну роботу двигуна та вихлопної системи, ефективно поглинає шум. Вся продукція, що випускається, проходить приймання відділом технічного контролю, здійснюється перевірка конструктивних розмірів, якості виробництва, ряд випробувань.

Купити глушник на Москвич 2717 в Україні.

Компанія Virooka випускає широкий асортимент автозапчастин, які представлені в електронному каталозі на сайті, з детальними описами та технічними характеристиками, фото та монтажними схемами. Замовити глушник на машину Москвич 2717 можна через сайт компанії або звернувшись до менеджерів відділу продажу. Приймаємо оплату готівкою та за безготівковим розрахунком. Забезпечується швидка доставка по Києву, можливе відправлення до інших міст України.

Для додаткових консультацій, а також допомоги у виборі автозапчастин та оформленні замовлення, телефонуйте за вказаними на сайті номерами контактних телефонів, пишіть через форму зворотнього зв’язку.