с. Містки, вул. Центральна, 2
Ми в соц мережах:

Зварювальні роботи

Компанія Віроока пропонує послуги зі здійснення зварювальних робіт будь-якої складності. Ми спеціалізуємося на напівавтоматичному зварюванні в середовищі захисного газу. Однією з головних переваг нашої компанії є те, що всі роботи проводяться професійними зварювальниками високого класу за допомогою обладнання власної конструкції та виробництва. Досвідчені фахівці Віроока з багаторічною практикою здійснюють зварювання будь-яких металів та їх сплавів.

Ми висуваємо високі вимоги нашим зварювальником, щоб задовольнити запит кожного клієнта. Під час роботи керуємося двома принципами: зразкова якість послуг та турбота про клієнта. Тому при зварюванні виробів із нержавіючої сталі до зовнішнього вигляду продукту ставляться високі вимоги. Ми також висуваємо високі вимоги до зовнішнього вигляду зварних швів та їх якості. Наші зварювальники стежать за тим, щоб шов був не лише красивим, а й мав лише мінімальні повідки після зварювання та мінімальні фінішні операції (зняття втечі, шліфування, полірування, сатинування).

Особливості напівавтоматичного зварювання в середовищі захисного газу

Напівавтоматичне зварювання (MIG/MAG зварювання) — це механізоване дугове зварювання металевим електродом, що плавиться (дротом) в середовищі захисних газів. Існує два види зварювання залежно від типу використовуваного захисного газу: зварювання в інертних газах (MIG) та активних (MAG). Головними перевагами такого зварювання є:

  • повна відсутність обмазок та флюсів при зварюванні, які ускладнюють та роблять вартість цього процесу набагато дорожчою;
  • можливість якісного зварювання труб без використання внутрішніх підкладних кілець або ручного підварювання
  • можливість зварювання кольорових металів, сплавів та різнорідних металів;
  • гарний зовнішній вигляд зварного шва та високі механічні властивості з’єднання;
  • надійний захист розплавленого металу від окиснення киснем навколишнього повітря;
  • простота процесу та можливість його механізації при зварюванні в різних просторових положеннях за допомогою простих пристроїв;
  • висока продуктивність.