с. Містки, вул. Центральна, 2
Ми в соц мережах:

Плазмове різання металу

Як відомо, плазмове різання металу є одним з найбільш прогресивних та економічно вигідних методів обробки металу на сьогоднішній день. При обробці деталей на устаткуванні для плазмового різання з ЧПУ наші фахівці орієнтуються на такі ключові фактори, як ефективність, швидкість та висока якість обробки. Віроока гарантує високу якість готових виробів, коли додаткова обробка виробів не потрібна.

Переваги різання ручним плазморізом від компанії Віроока:

  • можливість обробки чорних та кольорових металів, а також їх сплавів;
  • зразкова точність різання;
  • висока швидкість обробки металів;
  • у стислі терміни виконаємо різання будь-яких геометричних форм;
  • не потрібна додаткова обробка готового виробу;
  • висока повторюваність виробів.

Наші клієнти завжди залишаються задоволеними замовленням, адже ми намагаємось виконувати роботу на найвищому рівні. Завдяки досвідченим спеціалістам, постійному впровадженню нових технологій та інноваційному обладнанню, Віроока може забезпечити максимальну якість виробів за розумну ціну. Ми надаємо повний пакет послуг з металообробки – від розробки креслення до доставки у зручний для Вас спосіб.

У чому полягає принцип різання ручним плазморізом?

Насамперед, слід нагадати, що різання металу за допомогою ручного плазмореза призначене для різання листового металопрокату від 5 до 50 мм. Її принцип у тому, що струм, який проходить через плазму, розрізає метал шляхом плавлення. У свою чергу плазмовий струмінь під високим тиском видує розплавлені частки. Таким чином, ми отримаємо гладкий різ, який не потребує подальшої обробки. Варто також згадати, що область нагріву на відміну від газових різаків набагато менше, завдяки чому можна уникнути теплового деформування деталей навіть при обробці тонких листів металу.