с. Містки, вул. Центральна, 2
Ми в соц мережах:

Роботи з металом

Віроока пропонує клієнтам закочувальні, штампувальні та пробивні роботи з листовим металом до 5 мм. Пробивні роботи включають координатну пробивку отворів в металі, що без сумніву є технічно складним процесом, який вимагає високої точності обладнання. Наші фахівці мають необхідний досвід роботи, завдяки якому кінцеві вироби завжди відповідають технічним характеристикам. Обробка заготовок у нашій фірмі проводиться шляхом тиску преса із заздалегідь заданими параметрами для отримання необхідного малюнка перфорації.

Штампування деталей з листового металу — це поширена технологія, за якою на сьогоднішній день виготовляють вироби практично для всіх галузей промисловості. Завдяки штампувальні роботи з плоского металевого листа можна отримати мініатюрні та габаритні деталі складної геометричної форми. На нашому заводі застосовується обладнання для штампування, яке підтверджено сертифікатами якості.

Закочування, або радіусна згинання листового металу є процес створення кріпильних елементів, металевих корпусів, котлів, турбін, куточків та інших сполучних деталей. Завдяки сучасному обладнанню, яке використовується на нашому заводі, процес радіусного згинання металу значно спрощується та дозволяє отримати довговічні вироби високої якості.

Переваги фірми Віроока

Маючи понад 20-річний досвід у сфері послуг з обробки металів, компанія Віроока гарантує своєчасне виконання замовлень, високу якість роботи, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Крім цього, ми надаємо послуги на замовлення, а можливість купівлі товарів оптом. Серед решти переваг нашої компанії слід виділити:

  • широкий асортимент послуг;
  • доступні ціни;
  • досвідчені та чуйні менеджери;
  • висока якість обробки металу;
  • виконання замовлення за короткий термін.