с. Містки, вул. Центральна, 2
Ми в соц мережах:

Фарбування металу

Окрім багатьох послуг з обробки металу, наша фірма також спеціалізується на фарбуванні металу алкідною емаллю та кремнійорганічною фарбою. Віроока застосовує різноманітні матеріали для фарбування металоконструкцій. Як відомо, щоб захистити металеві конструкції від корозії на довгий час, слід застосувати комплексну систему захисту, яка часто включає фарбування металу алкідною емаллю. Емалі та антикорозійні фарби набули величезної популярності завдяки простоті нанесення, доступній ціні, а також можливості отримання покриття будь-якого кольору.

Таке фарбування підійде для всіх типів металевих виробів:

  • металеві ґрати, двері, сходи, вікна;
  • металеві каркаси та профілі;
  • металеві меблі.

Головною перевагою фарбування металу алкідною емаллю та кремнійорганічною фарбою є не тільки надійний захист металу від корозії, але й фарбування продовжує термін служби металовиробів. Крім того, алкідна емаль має високу атмосферостійкість, масло стійкість і стійкість до впливу миючих засобів. Алкідна фарба добре лягає на поверхню навіть без ґрунтування, а також її можна використовувати у приміщенні та на вулиці. Для фарбування металевих поверхонь просто неба можна використовувати фарби, які мають високу токсичність. Однак для фарбування металевих конструкцій, розташованих у громадських місцях, рекомендуємо віддати перевагу зносостійкій фарбі, яка витримує сильні механічні дії.

У свою чергу кремнійорганічні фарби можуть похвалитися високою стійкістю до агресивного середовища. Така фарба не боїться високих температур та різних типів корозії. Бажаєте замовити фарбування металу за доступною ціною? Наші фахівці знають, як підготувати метал до фарбування та який тип фарби краще вибрати. Телефонуйте або пишіть нам, ми відповімо на всі Ваші запитання.