с. Містки, вул. Центральна, 2
Ми в соц мережах:

Вальцювання, згинання та рубання листового металу

Компанія Віроока вже понад 20 років надає клієнтам послуги з вальцювання, згинання та рубання листового металу до 5 мм, а також тонкостінних труб. Під час рубання, вальцювання та згинання листового металу ми використовуємо вдосконалені технології та якісну техніку.

Запевняємо, що згинальні роботи з металу відрізняються високою точністю та стабільністю, а також ідентичністю зігнутих кутів. Завдяки застосуванню різних видів перевірених інструментів, ми проводимо згинання металу діапазоном до 5 мм з будь-яким радіусом вигину. Нагадуємо нашим клієнтам, що види згинання металу залежать від типу вихідного матеріалу:

  • згинання листового металу;
  • згинання металевих труб;
  • згинання металопрокатних виробів.

Що таке вальцювання металу?

Вальцювання являє собою технологічний процес деформування та обробки в лінійному та радіальному напрямку листового металу або зміни радіусу вигину труби. Вальцювання металу проводиться пропусканням листового металу або труби через валки вальцювальних машин. Завдяки такій техніці заготівля набуває необхідного вигляду, а матеріал можна використовувати для різних завдань. Основними перевагами вальцювання вважають те, що при обробці металу таким способом зберігається міцність та цілісність матеріалів та їх характеристик. Крім того, вальцювання металу просто незамінне у технологічному циклі виробництва різних виробів.

Віроока пропонує своїм клієнтам високу відповідальність та професіоналізм наших працівників. Адже при вальцьуванні листового металу великої товщини потрібна підвищена увага та досвід. Як правило, чим щільніший і товщий метал, тим менш він пластичний і кут згину листа буде меншим, тому при вальцуванні товстих листів металу потрібна особлива уважність і точність. Бажаєте замовити послугу з обробки металу? З усіх питань, телефонуйте або пишіть нашим менеджерам, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші питання щодо послуг та їх вартості.