Іскрогасник ІГС 55

Цена: 200 грн

Товар у наявності, а також доступний під замовлення за Вашими індивідуальними параметрами. Оперативна доставка по Україні та всьому світу.

Артикул: ІГС-55 Категория:
Описание

Іскрогасник від компанії Virooka. Виробництво замкнутого циклу. Гарантія якості. Досвід роботи понад 20 років на ринку України та країн СНД.

Іскрогасник випускається за вимогами нормативно-технічної документації та міжнародних стандартів. Виготовляється з високоміцної сталі, заготовки якої проходять обробку на спеціальному обладнанні, з формуванням необхідної конструкції, перфорацією і зварюванням швів. Придбати іскрогасники можна вроздріб від 1 шт. і оптом у будь-якій кількості. Для оформлення замовлення звертайтеся до співробітників відділу продажів. Фахівці, з якими можна зв’язатися за вказаними номерами контактних телефонів або електронною поштою, нададуть необхідні консультації, допоможуть визначитися з вибором запчастин і розрахунками необхідної кількості. Ціна на іскрогасник, пропонована нашою компанією, є найбільш доступною на ринку. Забезпечується швидка доставка по Україні, надаються гарантії від виробника.