Глушник Урал 4320

Цена: 1,402 грн

Доступний на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 4320-1201010 Категория:
Описание

Глушник Урал 4320 від заводу для авто рекомендований до встановлення на вантажний транспорт. Він виготовляється вітчизняним виробником. Система випуску газів цієї моделі у зборі завжди представлена в каталозі інтернет-магазину.

Чому варто купити глушник Урал 4320 в Україні?

Глушник Урал 4320 від заводу рекомендований до встановлення на автомобіль вантажного варіанту. Це часто найзамінніша покупка для кожного власника такого транспорту. Пристрій виготовляється перевіреним виробником і має найвищу якість роботи.

Модель Ural для машини характеризується наявністю наступних особливостей:

  • Призначення вихлопу – встановлення на вантажний транспорт.
  • Тип запасної частини – оригінал.
  • Компанія-виробник – Уралаз.
  • Вага запчастини – 20,3 кг.
  • Модель системи – 4320.
  • Система Урал 4320 іноді не піддається ремонту. Тому без покупки нового пристрою часто просто не обійтись. А щоб не витрачати власні гроші даремно, краще одразу звернутися до надійного постачальника подібної продукції. Інтернет-магазин пропонує лише найкращі умови співпраці. В асортименті представлена продукція різних років випуску та модифікацій. За необхідності буде надано і безкоштовну допомогу в підборі потрібної моделі.

    Хочете придбати вихлопну систему з двигуном на машину у Києві? Потрібна вихлопна труба 4320 на власний автомобіль? Товар завжди можна придбати в магазині Virooka (Віроока) за найбільш вигідною ціною!