Глушник Daewoo Lanos

Цена: 949 грн

Доступний на замовлення в будь-яких розмірах та матеріалах виконання. Гарантія якості. Понад 20 років на ринку. Оперативна доставка

Артикул: 96182257 Категория:
Описание

Найпоширенішою і, мабуть, найулюбленішою маркою автомобіля в Україні вважається Південнокорейський бренд Daewoo. Використання машин цієї марки за всі роки показало, що автомобіль здатний витримати будь-які навантаження, але дорожнє покриття у багатьох місцях залишає бажати кращого, що призводить до досить швидкого зношування ходової частини транспортного засобу.

З’являються шуми, стукіт, вібрація та інші проблеми. Але водночас, для суворих доріг України та, зокрема, Києва, саме Daewoo ідеально підходять.

Однією з деталей, яка часто стає непридатною для таких автомобілів, як Деу Ланос, можна назвати глушник. Запчастину складно повернути у вихідний стан, тому краще її купити за прийнятною ціною.

Що таке глушник.

Пристрій, що складається із сталевого корпусу, що має камери, а також перегородки, покликані знижувати існуючий рівень шуму вихлопних газів під час роботи двигуна в системі випуску та вібрації, називається глушником. Існує спеціальний рівень, до якого потрібно знижувати шум під час роботи двигуна об’ємом 1,5 авто Деу Ланос.

За допомогою спеціальних перегородок і камер утворюються деякі своєрідні канали всередині деталі, завдяки їм найбільш ефективно розподіляється і заглушується шум, а також вібрація. У результаті вихлоп газів перетворюється на потік теплової енергії. Технічний стан глушника на машину Daewoo Lanos має бути відмінним, це важливо.

Під час постійної експлуатації саме ця деталь авто часто отримує різні пошкодження, утворюються тріщини на корпусі. Через це помітно знижується ефект від роботи глушника та з’являється усунення трубок вихлопної системи. В результаті з’являється сильна вібрація цих трубок, а потім з’являється шум і вібрація на елементах кузова і двигуна автомобіля Деу Ланос, що має об’єм двигуна 1,5.

Як вибрати запчастину.

Існує чимало компаній-виробників, які випускають глушники для Деу Ланос. Досить складно вибрати відповідну деталь, не помилившись у ціні та якості.

Одним із головних параметрів вибору ефективного глушника для збирання та придушення шуму вважається матеріал, з якого виготовлена запчастина. Існує лише три види металу для виготовлення деталі на заводах країни та світу:

  • нержавіюча сталь;
  • сталь;
  • алюмінована сталь.

Дослідні майстри рекомендують вибирати деталь, відлиту з нержавіючої сталі, вона прослужить набагато довше, ніж запчастина зі звичайної або алюмінієвої сталі.

Купити глушник Деу Ланос в Україні.

Найвідомішим виробником глушників для Деу Ланос в Україні можна назвати компанію Virooka. Компанія Віроока пропонує величезний асортимент потрібних деталей для величезної кількості різних автомобілів у Києві.

Завдяки новітньому технологічному обладнанню на заводах фірми та кваліфікованому персоналу компанія здатна виконати величезну кількість замовлень на глушники для авто Daewoo Lanos та інших транспортних засобів.

Вибрати та купити потрібну запчастину для системи випуску вихлопних газів Деу Ланос можна у нашому магазині. У каталозі представлені необхідні товари за найпривабливішими цінами.